Gdzie? Sprawdź lokalizację!

Parcele znajdują się w Wapienicy, przy ulicy Suwalskiej, są uzbrojone w media i przygotowane do rozpoczęcia budowy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, a dojazd zapewnia oświetlona i utwardzona droga.

Lokalizacja działek zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta, zarówno od ulicy Cieszyńskiej (planowana przebudowa), jak i od strony ul. Międzyrzeckiej (w trakcie przebudowy). Dobry dojazd do trasy S52 pozwala szybko wyruszyć samochodem w dowolnym kierunku. Jednocześnie, bliskie sąsiedztwo gór pozwala na relaks i nieograniczone możliwości uprawiania turystyki pieszej lub rowerowej. Komunikacja miejska dostępna w odległości ok. 500 metrów (linia nr 7), umożliwia dojazd do centrum Bielska-Białej w ciągu niespełna 20 minut, a w 5 minut do centrum Wapienicy.

Położenie oferowanych nieruchomości zapewnia wygodny dostęp do szerokiej oferty placówek handlowych i usługowych, zarówno w Wapienicy, jak i sąsiednich Jasienicy i Jaworzu. Podobnie wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o służbę zdrowia, edukację i sport – w dogodnej odległości znajdują się przychodnie, przedszkola, szkoły i obiekty sportowe.

Przykładowe odległości:

Przychodnia Zdrowie, Wapienica –

Przychodnia w Jasienicy –

Stadion Sprint w Wapienicy –

Tereny rekreacyjne Zapora / Dolina Wapienicy –

Kościół św. Franciszka w Wapienicy –

Szkoła podstawowa nr 32 / Akademia Żaków –

Przedszkole Figlarz –

Biedronka Jaworze / Biedronka Wapienica –

C.H. Auchan –